KONST / Litografier / Färglitografi 16033261
nr 1603 3261
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 148/420. Färglitografi, bildmått: 58x45 cm, yttermått inklusive ram: 63x53 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:47:14
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr